Avtodijagnostika - site vidovi na uredi za Avtodijagnostika i programi +38978278900
Prvoklasni i originalni uredi, neverojatni ceni
product
OP COM 2013 + opcija za vrakanje kilometrazi
SRPSKA VERIZJA NA SOFTWARE
ОП-COM е PC базирани дијагностичкa програма за Opel автомобили, Тоа ги опфаќа речиси сите Опел автомобили...
Povekje
product
VAG VCDS 11.11 & 12.12
SRPSKA VERIZJA NA SOFTWARE
Целосно се реши проблемот на долго кодирање (оние како на претходните производи VAG704, 805.908.106.112...
Povekje
product
Autocom CDP + (trucks+cars) 2013
Професионалната дијагностика решение за лесни и тешки комерцијални возила Autocom CDP Про Trucks е PC базирани OBD II дијагностичка алатка со целосна функционалност за читање и бришење на...
Povekje
product
CAR PROG FULL
class1 v.5.31


CARPROG (со сите софтвери активиран и сите 21 Адаптер) НОВИOT CARPROG беше дизајниран со поглед на барањата на нашите клиенти да имаат универзална алатка за odometers, DASHBOARDS, имобилизатори поправка...
Povekje
product
DELPHI DS 150 BLUETOOTH
Najnova verizja na Delphi Univerzalna dijagnostika, so bluetooth bezzicna konekcija
Povekje
product
Ford FO-Com 2012
SOFTWARE NA SRPSKO-HRVATSKI JAZIK
Ured Za napredna dijagnostika za site Ford vozila od 1996 do 2012 godina... Citanje brisenje na greski, podesuvanje na parametri na motorot,kodiranje,citanje na pin cod za Immo i mn.
Povekje
product
Lexia 3 - 6 cables

уред за дијагностика кај Цитроен и Пежо возила.За разлика од другите универзален автомобилски скенер алатки кои само читаат грешка кодови, овој софтвер ги врши речиси сите функции...
Povekje
product
VAS 5054a

универзален дијагностички интерфејс за возила од групацијата Volkswagen и сите OBD возило системи од други производители. Интегрираниот Bluetooth интерфејс се поврзува на возилото со лаптоп...
Povekje
product
Renault Can Clip 2012

Карактеристики: Втора генерација на рено фабричка опрема, содржи одржување информации на оригиналниот автомобил со сите француски CAN-BUS OBDII автомобили, вклучувајќи и нов автомобил тест, програмирање...
Povekje
product
Actia Multi Diag 2013

Мулти Диаг со пристап J2534 Pass-thru уред е 193 проценти компатибилен со passthru + XS (исто така познат како мулти-ди @ g пристап) од страна на Actia.Мулти-ди @ g пристап J2534 Pass-thru уред е VCI...
Povekje
product
BMW Scanner v2.2 Opis

Najnoviot BMW Scanner 2,20 za napredna dijagnostika kaj novite BMW avtomobili . Raboti so modelite :E60/E61(5') E63/E64(6') E65/E66(7') E87(1') E90/E91(3') X3-E83,X5-E53, X5-E70, X5-E71
Povekje
product
BMW INPA K + D CAN USB OPis

Ured za kopmpletna dijagnostika na BMW vozila od 1996 pa do 2008 godina.
Povekje
product
ELM 327 Bluetooth

Основна универзална дијагностика Читање на кодови на дисплеј (DTCs) Ведро DTC и ресетирање на MIL (проверете мотор светлината) Ги поржува најновите возила...
Povekje
product
BMW Scan 1,40 USB

уред за дијагностика кај повеќето БМВ автомобили
Povekje
product
S-MPPS

Новата чип-тунинг алатка за вашиот автомобил! Овој интерфејс ви овозможува да читате и пишувате меморија на автомобилскиот компјутер преку дијагностички конектор. Таа поддржува нови EDC16, EDC17...
Povekje
product
VAG Tacho USB 3.0 + Opel Immo
Промена на километража кај Голф 4, Пасат и др. Најнови ажурирање: VW Polo, Seat Ibiza Кордоба 2001 - 2005, Fabia 2004 и др. со еден клик пристап за VDO Клучни цртички!
Povekje
product
VAG KM tool + Immo VAG КМ + Immo алатка со OBD2
Најнова алатка за корегирање на километражи кај новите возила од VW групацијата од 2007 година па до актуелнава година , само преку ОБД конектор брзо и лесно...
Povekje
product
HONDA HIM

Нов оригинален Хонда Него тестер Него (Хонда и Acura дијагностички систем) е најновата тестер на Хонда, е поддршка на глобалната Хонда 4S сервис опрема. Софтвер за покривање 1992 година...
Povekje
product
TOYOTA MONGОOSE

Мангуста е со ниска цена, со високи перформанси. Фабричка дијагностика и репрограмирачки интерфејс за Тојота Techstream. Пакетот вклучува: Мангуста интерфејс Инсталационо CD со уред за возачот...
Povekje
product
V30 AUTOBOSS SCANNER

Функции Во живо графички приказ на податоци Целосна компонента за активирање Прочитајте и променете ЕКУ кодирање Поставување и адаптација на вредности CANBUS функција поддржана Интернет ажурирање...
Povekje
product
EOBD2 Flasher 1260

е лесен хардвер за автоматски чип tunning. Работи на EDC16, EDC15, MEx.x, Делчо и многу повеќе моторни ECU. Компатибилен е со најновите современи дизел TDI, HDi, JTD, и бензин автомобили...
Povekje
product
FIAT KM TOOL

уред за корегирање на километражи кај поновите Фиат возила после 2000 година како и кај Пежо Боксер и Цитроен Џампер.
Povekje
product
OPEL EDC 16 KM TOOL

Софтверот заедно со интерфејс е наменета за менување на главните километри на моторните контролори EDC16 во OPEL автомобили. Се се одвива преку дијагностички приклучок...
Povekje
product
SBB V33

SBB е нов уред се користи како портабл единица за програмирање клучеви во имобилизатор единици на возила. Поради својата интегриран хардвер SBB нема потреба повеќе од кабел OBDII...
Povekje
product
VAG K+CAN comander 1.4

стандардна верзија на уред за корекција на километражи и подесување на имобилајзери кај VAG групацијата
Povekje
product
UPA USB PRO 2014 + ADAPTERS
Програмер што работи со повеќе типови на епроми.
Povekje
product
FIAT KEY MAKER

Не е потребно компјутер само овој уред, користи нов или отклучeни 48 чипови, можете да го прочитате 93LC66 податоци без програмер; Таа поддржува FIAT `s SIENA и Палио кои користат megamos крипто...
Povekje
product
MaxiDAS® DS708

Фино развиен од страна на најистакнатите експерти од оваа индустрија, MaxiDAS ® DS708 е state-of-art дијагностички систем, кој обезбедува повеќе точни, постабилна, сеопфатена, полесна и побрза дијагноза...
Povekje
product
DIGIMASTER III Full cable set
Univerzalna profi alatka za korekcija na odometri kaj poveke tipovi na vozila
Povekje
product
AK 400 PRO KEY

BENZ / БМВ 2in1 производител na (smart keys) паметни клучеви IR-програмер (за Бенц клуч) + Hitg2 програмер (БМВ клуч) + BEZN ESL (изборите Управниот заклучување) К-Линија програмер...
Povekje
product
MB SD Connect Compact 4 + gratis software on HDD
Najnovata i najprofesionalnata alatka za dijagnostika na Mercedes vozila
Povekje
product
Autel Maxi Diag HP 701

Главен систем за работа со скоро сите јапонски возила
Povekje
product
Ford VCM IDS

Ja поддржува најновата верзија, и можат да се ажурираат na интернет. Комуникацискиот модул на возилото (VCM) е со високи перформанси...
Povekje
product
Launch x431 Diagun


Povekje
product
BDM 100 v1255

 
Povekje
product
GAMBIT PRO
LAUNCH DIAGUN X431
се апдејтира преку веб страната директно Х-431 Diagun е специјално дизајниран дијагностичка алатка за автомобилски техничари. Компактна главна единица, моќни дијагностички функции...
Povekje
product
VAG K+CAN comander v3.6
најновата верзија на уред за корекција на километражи и подесување на имобилајзери кај VAG групацијата
Povekje
product
KWP 2000 ECU PLUS

Подржува брзo ЕКУ флаширање Лед Индикации за моќ / RX / TX Да читаат и пишуваат многу повеќе ECU е од нормалниот KWP2000 Софтвер функции...
Povekje
product
ACI SCANNER

 
Povekje
product
DYNO SCANNER

 
Povekje
product
Tacho Universal opis
Racen ured za vrakanje na kilometraza kaj poveke od 1000 vozila, bez potreba od kopmjuter.
Tacho Universal opis
product
Zed Bull Mini
Najnovata super alatka za programiranje na klucevi.
Povekje
product
FORD VCM II
NAJNOV PROFESIONALEN TESTER ZA FORD
Povekje
product
S 1279 Module

S.1279-3 Модул на LEXIA 3 - PPS2000 За Пежо Цитроен ( Nemo,Bipper, Боксер 3, Џампер 3) Nemo на дијагностичките модул, Боксер 3, Jumper 3. S.1279-3 ...
Povekje
product
MB SMART KEY TEACH OPIS

Programer za Mercedes Benz Smart klucevi vo slucaj koga klucevite se zagubeni, osteteni ili vi e potreben dodaten kluc.Lesen za upotreba
Povekje